Browse Category DEFAULT

8 thoughts on “ Mos Më Shaj Ntë Thasha Që Je Ajë - Minatori - Orgazmi Më Vjen Prej Syve Të Tillë (Cassette)

  1. UEFA tashmë ka zyrtarizuar gjyqtarin që do të ndajë drejtësinë në ndeshjen kualifikuese për kampionatin evropian Çeki – Kosovë. Ai është italiani Gianluca Rocchi. Rëndësia e ndeshjes ka bërë që edhe Federata Evropiane e Futbollit, të delegoj njërin nga gjyqtarët më autoritativ në Evropë, shkruan Indeksonline. Rocchi edicionin e kaluar referoi finalen e Ligës së [ ].
  2. Mikaela ka publikuar foto të saj. Vajza shqiptare që shfaqet me pamje të censuruar te sytë për të mos u identifikuar gjerësisht, përmes një njoftimi, fton të gjithë meshkujt që janë të interesuar se do të gjendet në Selanik prej datës 17 prill dhe deri më datë 16 maj
  3. Apr 26,  · Ky cikël dokumentarësh i cili ka filluar prodhimin që në muajin shtator të vitit të kaluar dhe trasmetimin në ekranin e RTSH1 që nga fillimi i muajit dhjetor, sjell para teleshikuesëve ngjarje të bujshme apo dhe të panjohura nga periudha e regjimit komunist të para viteve ’të, kryesisht ngjarje që bëjnë fjalë dhe hedhin dritë mbi krimet e regjimit komunist.
  4. Ajo edhe kur jetonte me mua, gjatë pushimeve verore,vinte në fshat te babai. Motra jonë asnjëherë s’ka punuar e vogël. Jam unë ajo që kujdesem për të gjitha. Unë çdo javë shkoj te babai. Gjatë verës e marr vajzën dhe e lë me vajzën time. Vajza më tha që ka ardhur tezja e babait, e kishte për zonjën. Më tha që .
  5. Ne mund të merremi me të birin e tij, kur ky të jetë në një moshë madhore. Dhe atëhere duhet të merremi nëse ai nuk pranon atë që ka bërë babai në dëm të shqiptarëve, në të kundërt nuk kemi asnjë të drejte. Saimir Tahirin do e vlersojë historia, për të mirë e për të keq. Si të .
  6. Nga Alma Nikolli Tastiera me shkronja të pafshira refuzon të gërmëzojë fjalën grua që doja të vendosja në titull. Do të heshtë pak për gruan e vrarë nga ish-burri. Kurse ne duhet të bërtasim, heshtjen le ta mbajmë në kohë paqeje që s’e patëm kurrë. Kohë utopike. Shpesh krimi është lidhur me të .
  7. E dimë shumë mirë se një natë jashtë me miket tuaja nën shoqërinë e verës nuk krahasohet me asgjë. Takimet romantike apo lidhjet mund të bëhen të vështira dhe të komplikuara. Për këtë ne keni 10 arsye pse vera është zgjidhja më e mirë: metstislomarkame.vauradcdiscdontirenicezaficasca.infoinfo pije do ju bëjë gjithmonë të lumtur, që në gllënjkën [ ].
  8. Aug 22,  · Ish- deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj përmes një shkrimi në Facebook ka thënë se mos i raftë me e pa edhe njëherë tjetër një legjislaturë sikurse kjo e cila përfundoi sot me shpërndarje të Kuvendit. Nitaj, i cili ishte edhe vetë pjesë e qeverisë, ka thënë se kjo legjislaturë ishte me .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *